Виробництво зупиночних павільйонів

Зупинкові павільйони як носій рекламного повідомлення привабливі для великого числа рекламодавців. Бар'єр негативного ставлення до реклами тут істотно знижений, оскільки павільйони для очікування міського транспорту створюють комфорт пасажирам і забезпечують їх безпеку поблизу проїжджої частини. Крім того, гарні яскраві зображення на автобусних, тролейбусних і інших зупинках скрашують очікування і розважають, а значить, ефективно доставляють рекламну інформацію за призначенням.

Наші фахівці займаються виготовленням автобусних зупинок та зупиночних павільйонів, використовуючи передові технології та високонадійні матеріали. Ми також надаємо послуги з транспортування і монтажу зупинок громадського транспорту.

 

Особливості конструкції зупинкового павільйону

Наше приватне підприємство «РЕАЛ-БУД ГРУП» спеціалізується на виробництві й виготовленні зупиночних павільйонів як «економ класу» так і з рекламоносієм типу «ролер-лайтпостер» або «сіті-формату стаціонарного», розмірами 1,2x1,8 м, який встановлюють замість правої бічної стінки конструкції. Однак в залежності від побажань замовника зупинки нашого виробництва можуть комплектуватися різними елементами. Так, носій рекламного повідомлення може являти собою як односторонній скролер з 4-6 плакатами, так і стаціонарний лайтпостер, або ж – третій варіант, який об'єднує обидва формати – ролер-лайтпостер.

Габаритні розміри павільйону зупинки складають 4540мм х 1590мм х 2300мм. Основа являє собою металевий каркас з профільних труб. Поверхні каркаса, кріплення фурнітури і обрамлення мають полімерне порошкове покриття. Варіанти колірного рішення поверхонь варіюються: ми пропонуємо темний або сріблястий «металік», але не виключений варіант забарвлення в колір по RAL.

 

Залишити заявку на розрахунок