Невеликі архітектурні конструкції найчастіше виготовляються із різноманітних будівельних матеріалів. Робити такі об'єкти з використанням цегли, а також бетонних складів, як правило, не має жодного сенсу. Це можливо, але лише у тому випадку, якщо людина є власником земельної ділянки. Однак таке трапляється у рідкісних ситуаціях.
Щоб успішно розвивати бізнес, радимо звернутися до компанії «Реал-Буд Груп».

Один з основних напрямків фірми – виготовлення, продаж МАФу у Вінниці.

Проектирование, строительство, установка МАФ - киоски, павильоны, торговые ряды, магазины, навесы, дачные домики в Виннице

Для виготовлення ми використовуємо метал, скло. У результаті одержуємо конструкцію, для якої не потрібний капітальний фундамент, дозволи для встановлення на необхідному місці.

Переваги МАФів компанії «Реал-Буд Груп»

Якщо запланували активно розвивати бізнес, бажаєте допомагати людям та продавати товари першої необхідності, вам обов'язково знадобиться виготовлення кіосків у Вінниці. Наші конструкції якісні. Для них ми використовуємо лише міцні металоконструкції, шибки.
МАФи, павільйони, кіоски ми створюємо за допомогою міцної металевої основи. Кожен об'єкт виготовляємо "під ключ". Крім того, ми встановлюємо металопластикові вікна, освітлювальні прилади, електролічильники й таке інше.

Виготовлення, продаж МАФу виконується у декілька етапів:
▶ капітальне виготовлення конструкції;
▶ швидке транспортування на потрібне місце;
▶ встановлення МАФу на місці за участю наших спеціалістів.

Замовнику доведеться лише поставити нам завдання – вказати адресу, де стоятиме МАФ, дати ескіз майбутньої конструкції. Якщо павільйон стандартного розміру та комплектації, клієнт може підібрати готовий виріб. Якщо замовник захоче щось нестандартне, він зможе порадитися з фахівцями нашої компанії.
Який би варіант ви не вибрали, для початку зв'яжіться з менеджером нашої фірми. Також ви зможете зв'язатися з нами через спеціальну форму, залишивши заявку на офіційній сторінці.

Оставить заявку на просчет

Залишити заявку на розрахунок