Будівництво бюджетної, але затишної дачі у Дніпрі: міф чи реальність?

Для сучасної людини дача - це не лише відпочинок від міської метушні, а й можливість вирощувати для себе та своєї родини екологічно чисті овочі та фрукти. Тому кожен з нас мріє про затишний, комфортний, красивий і, нехай навіть маленький, дачний будиночок у Дніпрі.

Найчастіше будівництво капітальної дачі в Дніпрі – це тривалий і дорогий процес. У зв'язку з чим не кожна людина може дозволити собі будівництво навіть невеликого будинку на дачній ділянці. Але мрії здійснюються, і ми в це віримо. Завдяки сучасним технологіям у будівництві та компанії «Реал-Буд Груп», ви зможете дозволити собі збудувати дачний будиночок у Дніпрі вже сьогодні.

Які дачі ми будуємо?
Наша компанія займається будівництвом дачних садових будиночків на базі стандартних блок-контейнерів. Всередині дачний будиночок комплектується всім необхідним обладнанням для комфортного проживання, таким як: електрика; водопровід; каналізація; вентиляція; сантехніка; душова кабіна; санвузол; бойлер; кондиціонер; електричне опалення; решітки чи ролети на вікна тощо.

У такому будинку вам не буде спекотно влітку і холодно взимку.

Зовнішнє оздоблення дачного будинку за бажанням замовника може бути виконане блок-хаусом чи сайдингом.

Який будівельний матеріал ми використовуємо?

Для будівництва дачних будиночків ми використовуємо швидкобудуюємі модульні будівлі, які виготовлені з сертифікованих, металоконструкцій найвищої якості. Також ми дбаємо про якісну звукоізоляцію, паро- та гідроізоляцію вашого дачного будиночка, тому використовуємо в будівництві сучасні будівельні матеріали та утеплювачі.

Які переваги у будівництві такого дачного будинку?
Переваги очевидні, оскільки:
- будівництво та оздоблення всього будинку займає близько місяця;
- для будівництва такого будинку не потрібний фундамент;
- це дешево, якісно, ​​красиво та швидко;
- можна звести не тільки одноповерховий, а й двоповерховий будинок.
Ми виконуємо свою роботу завжди швидко, якісно, ​​сумлінно та в обумовлений термін, тому ми впевнені в тому, що ви залишитеся задоволені результатом нашої роботи.

Наша компанія «Реал-Буд Груп» у Дніпрі професійно займається виготовленням:

▶ торгових павільйонів;
▶ торгових кіосків;

▶ кафе та магазинів;
▶ МАФів;
▶ торгових яток;

▶ зупинок;

▶ СТО;

▶ гаражі.

У нас ви можете:
вибрати готовий торговий павільйон чи МАФ у Дніпрі;
спроектувати торговий павільйон чи МАФ за власними кресленнями;
узгодити тип, комплектацію та зовнішній вигляд майбутнього торгового павільйону чи МАФу з нашими фахівцями на кожному етапі будівництва.

Оставить заявку на просчет

Залишити заявку на розрахунок