Ангари з металоконструкцій!

Опис

Етапи будівництва будівлі з металу.

  1. Проектування будівлі

Сюди входить як проектування самої металоконструкції, таки фундаментів, стін і покрівлі.

2.Установка фундаментів

Після проектування починається основне – закладання фундаменту, адже під кожен вид будівництва потрібен окремий вид фундаменту.

При виборі фундаменту ви повинні звертати увагу на рівень промерзання, тому що від цього залежить глибина на яку потрібно буде закласти фундамент споруди. Глибина фундаменту повинна бути більше глибини промерзання ґрунту, зазвичай дана глибина на Україні дорівнює 1,2 м. Тобто даний вид фундаменту повинен бути трохи глибше. Глибина закладання фундаменту залежить і від рівня ґрунтових вод.

Порада: бетон найкраще замовляти при температурі не нижче -5, тому що його ціна трохи збільшується, через присипки та добавки.

  1. Виготовлення металоконструкцій

Дуже важливий етап, оскільки при неправильному виготовленні конструкцій, їхній монтаж буде проходити дуже важко. Також в даному етапі можна виділити окремим пунктом – фарбування, що в основному входить у вартість виготовлення металоконструкції.

Порада: про фарбування у виготовленні металоконструкцій в більшості своїй мається на увазі тільки їхня ҐРУНТОВКА. Фарбування обмовляється окремо.

  1. Монтаж металоконструкцій

Даний вид не менш важливий, адже безліч огріхів після виготовлення прибирають саме при монтажі. Монтаж металоконструкцій в більшості випадків здійснюється на готові фундаменти. Після установки опорних металоконструкцій, необхідно здійснити монтаж зв'язків, ферм, прогонів і т.д.

  1. Встановлення вантажопідіймальних механізмів

Вантажопідйомні механізми: крани мостові, крани мостові однобалочні (кран-балки підвісні та опорні), монорейкові балки.

  1. Укладання покрівлі й стін

Матеріалів для покрівлі та стін в нинішній час безліч і розповідати про кожен з них безглуздо, в більшості випадках для покрівлі промислових будівель використовують самі практичні матеріали, яким є профнастил.

При влаштуванні покрівлі промислових будинків укладають опорний профіль на прогони (швелер, короб), який розставлено з певним кроком. Потім укладають пароізоляцію, утеплювач, гідробар'єр і накривають покрівельним профнастилом. У проміжку між профілями укладають утеплювач, а опорний і покрівельний профнастил з'єднують між собою за допомогою Z-планки.

Таким же чином монтують стіни.

Нагадаємо, що будівлі можуть бути холодні або утеплені.

 

Наша компанія надасть весь спектр послуг з виготовлення та монтажу будь-якого виду металоконструкцій. Ми працюємо якісно та в термін.

Залишити заявку на розрахунок