Різні кіоски, різних розмірів і форм та конфігурацій людям подобаються чи ні. У кожного своя думка. Однак кожна людина погодиться з тим, що подібні об'єкти вважаються дуже важливими і корисними. Павільйони, кіоски, МАФ – всі ці конструкції допомагають людям швидко придбати потрібні продукти, товар першої необхідності. І все тому, що вони перебувають переважно біля житлових будинків. Єдине, що відштовхує від таких об'єктів – вони нестандартні, не завжди якісні та красиві.
Якщо ви вирішили розвивати свій бізнес, радимо звернутися до перевіреної компанії «Реал-Буд Груп».

Наш основний напрямок – будівництво кіосків павільйонів, МАФів. Ми займаємося виготовленням надійних модульних об'єктів, використовуємо лише сучасні технології та якісні матеріали.

Строительство торговых павильонов, киосков в Черкассах

Які ще конструкції виготовляє компанія «Реал-Буд Груп»?

Виготовлення торгових павільйонів – не один напрямок роботи компанії. Але воно вважається найбільш затребуваним сьогодні.
Компанія «Реал-Буд Груп» ще займається виготовленням таких конструкцій: зупинок; автомийок; дачних, заміських будиночків та інших об'єктів.
Придбати кіоск, павільйон дуже просто – необхідно лише повідомити, що саме ви бажаєте. Проект ми створимо за готовим ескізом або використовуватимемо той, який надасть замовник.

Фірма займається виготовленням металоконструкцій "під ключ".

Тобто кожну операцію виконує співробітник фірми:
▶ створюється віртуальний проект;
▶ готуються матеріали, виготовляється конструкція;
▶ металоконструкція збирається, транспортується на місце.
Для співробітників взагалі немає проблеми у створенні нестандартного проекту, втілення його в життя. Отже виготовлення кіосків у Черкасах фахівці фірми виконують швидко, без зусиль. Замовити виготовлення металоконструкції можна за телефоном. При цьому під час проектування співробітник фірми погодить з вами всі важливі моменти, наприклад, комплектацію, інтер'єр об'єкта, габарити тощо.

Оставить заявку на просчет

Залишити заявку на розрахунок